MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14833166
nr 1483 3166
Skåp
Allmoge. Bredd: 115, djup: 55 cm, höjd: 186 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 18:54:47
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)